بهار ارتباط گستر

بهارتل

بهار ارتباط گستر یکی از شرکت های پیشرو در حوزه فناوری اطلاعات و مخابرات و فعال در سیستم عامل های وب و تلفن همراه درخاورمیانه است. ما بر این هستیم با بکارگیری فناوری‌ و محصولات نوآورانه، جهانی بهتر و توأم با تجارب دیجیتالی ایجاد کنیم. چشم‌انداز ما تبدیل شدن به یک برند محبوب، یک شرکت خلاق و نوآور و یک شرکت مورد تحسین است. در این راستا، ما تلاش‌هایمان را وقف خلاقیت و نوآوری و ارزش‌های مشترک بین ما و شرکا می‌کنیم.
ما به واسطه شور و اشتیاقی که نسبت به نوآوری و عملکرد بهینه داریم، بهترین محصولات و خدمات را طراحی و عرضه می کنیم.

استعداد

قدرتمندترین چالش

ما معتقدیم که تنها بهترین افراد بهترین محصولات را ایجاد می کنند و یک شرکت را به موفقیت می رسانند. ما با هم به عنوان یک تیم از افراد با تخصص و عزم و اراده برای دستیابی به اهدافمان در کنار هم کار می کنیم. ارزش های ما احترام، اعتماد و قدردانی در هسته ارزش های ما هستند. ما معتقدیم که کار گروهی، با اعتماد به متخصصان ما و ایجاد دیدگاه های مختلف برای ایجاد بهترین نتیجه، قلب و روح توسعه محصول است.

Talents

تصمیم گیری مبتنی بر داده ها

محصولات ما به طور مداوم و به طور کامل با اندازه گیری بهبود داده ها و به همراه آوردن توسعه، بهترین راه حل برای کسب و کار و مشتریان است. ما به طور مداوم با توجه به دانش و تخصص اثبات شده، برای تکرار موفقیت ها یک ضرب تلاش می کنیم.

Data Driven

به طور جهانی فکر کن

به عنوان یک شرکت در سطح جهانی، هدف ما تکرار موفقیت های داخلی در بازار هر کشور است. ما یک تیم پرشور و جوان با تنوع تخصص ها هستیم که به ما کمک می کند تجربیات توسعه خود را بهبود ببخشیم.

think global icon

رشد پایدار

ایجاد و ارزش گذاری

ما اعتقاد داریم که موفقیت های طولانی مدت ما مستلزم انسجام، نه رشد سریع در کوتاه مدت است. برای ادامه حرکت به جلو با سرعت ثابت، ما به طور مداوم محصولات ما را بهبود می بخشیم و به اهداف بلند مدت تمرکز می کنیم. ما همچنان خود را به طور مالی بیش از حد افزایش نمی دهیم، بلکه بر روی رشد پایدار درآمد و سود و درآمد سالم تمرکز می کنیم.

Sustainable Growth

Our History

Beginning,2006

We started to offer Iranian companies top-notch marketing services.

Customer service,2008

We improved the level of customer service at all offices of our agency.

Industry Leader,2016

In 2016, we were recognized as the advertising industry leader.