بهار ارتباط گستر در یک نگاه

سبک کار​

shape right
1

فن آوری

2

خلاقیت

3

نو آوری

معرفی شرکت

بهار ارتباط گستر، به عنوان یکی از شرکت‌های مورد اعتماد و امین در گروه همراه اول زیر مجموعه‌ی هلدینگ آرمان سرمایه با مأموریت اخذ پروژه‌های درآمدزا و سود آور اقدام به فعالیت می‌نماید.

بهار ارتباط گستر، تجربه‌ی 20 ساله در حوزه‌ی خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات دارد و دارای شماره مجوز 58-95-100 از سازمان تنظیم مقررات رادیویی، در سال ۱۳۷۹ به منظور ارائه سرویس تماس ارزان قیمت در قالب سرویسVOIP  به مشترکین می‌باشد.ما به واسطه شور و اشتیاقی که نسبت به نوآوری و عملکرد بهینه داریم، بهترین محصولات و خدمات را طراحی و عرضه می کنیم.

همکاری با ما
آغاز 1399

معرفی شرکت

بهار ارتباط گستر، به عنوان یکی از شرکت‌های مورد اعتماد و امین در گروه همراه اول زیر مجموعه‌ی هلدینگ آرمان سرمایه با مأموریت اخذ پروژه‌های درآمدزا و سود آور به منظور ارتقا سطح معیشتی کارکنان همراه اول، اقدام به فعالیت می‌نماید. این شرکت، تجربه‌ی 20 ساله در حوزه‌ی خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات دارد و دارای شماره مجوز 58-95-100 از سازمان تنظیم مقررات رادیویی، در سال ۱۳۷۹ به منظور ارائه سرویس تماس ارزان قیمت در قالب سرویسVOIP به مشترکین می‌باشد.

ساختار شرکت و دپارتمان‌ها:

عمده فروشی (B2B) خرده فروشی (B2C): سامانه‌ی #500* و اپلیکیشن سیم سوت فناوری‌های نوین بازرگانی

1395-1398

محصولات و خدمات:

پیامک انبوه شارژ سیم کارت اپراتورها (همراه اول، ایرانسل، رایتل، تالیا و شاتل) بسته‌ی اینترنت اپراتورها محصولات دیجیتال از جمله: بیمه‌های خرد، اشتراک VOD، بلیط استادیوم‌های ورزشی و کنسرت و ...

اهم پروژه های انجام شده در بخش بازرگانی:

تأمین، نصب، پیکربندی و پشتیبانی تجهیزات دیتاسنتر همراه اول (سایت توحید) راه اندازی سیستم MVNE همراه اول جهت خدمات به اپراتورهای مجازی تأمین سامانه متمرکز مدیریت فروش و خدمات مشتریان (مفخم) همراه اول راه اندازی کیوسک همراه ( فروش خدمات همراه اول بر بستر VTM)